O mnie

Urodziłem się w 1975 roku. Od dziecka interesowałem się obrazem, w różnych postaciach. Początkowo były to rysunki: przerysowywanie komiksów, rysunki postaci czy też pejzaży. W szkole średniej, z racji profilu, bardzo lubiłem kreślić wszelkie rysunki technicze, maszyny – ich rzuty i przekroje, praca z ołówkiem sprawiała mi dużą przyjemność. Wtedy też pojawiło się pierwsze zainteresowanie inną sztuką zapisu obrazu – fotografią. Ale wtedy były dostepne tylko aparaty analogowe, jak dla mnie bardzo drogie, nie mówiąc już o kosztach ich eksploatacji. Więc tęsknym okiem zerkałem tylko na wystawy w sklepach fotograficznych.

Dopiero na przełomie 2003/2004 roku nabyłem swój pierwszy aparat fotograficzny, cyfrówkę!  Był to HP720. To na nim testowałem pierwsze kadry, zgłębiałem tajniki fotografii i powielałem błędy wszystkich fotoamatorów. Po jakimś czasie, przestał mi on wystarczać, sprzedałem więc go, a kupiłem w zamian używany Casio QV-4000. Ten już miał całkiem sporo ustawień ręcznych. Niestety bardzo szybko wyczerpałem jego możliwości i zniechęcony trochę niemożliwością przeskoczenia jego ograniczeń, na krótką chwilę odłożyłem fotografię na bok.

Obecnie pstrykam Nikonem D70s, ale na stronie jest tez kilka zdjęc z moich starych kompaktów.


O mnie

Trochę informacji o stronie:

Po lewej stronie są znajdują się zakładki z wszystkimi galeriami zdjęć jakie zamieściłem. Jest też kilka zdań o mnie. Prawa strona należy do postów, czyli wszystkich wiadomości o aktualizacjach strony, zmianach, komentarzach, czy też innych sprawach związanych z fotografią.

Życzę miłego oglądania.

Kategorie